DARMOWA DOSTAWA OD 80 ZŁ

Dofinansowania

W dniach 26.03.2023-30.03.2023 uczestniczyliśmy w targach Incosmetics w Barcelonie - najważniejszych targach surowców kosmetycznych na świecie. Podczas targów mieliśmy szansę spotkać się na żywo z dostawcami naszych surowców, poznać nowości oraz trendy, które będą panowały w branży w najbliższym roku. Zebraliśmy ogromną ilość materiałów i próbek. Na targach obecni byli przedstawiciele większości największych Polskich oraz globalnych producentów kosmetycznych. Oprócz wielu pomysłów i inspiracji, udało nam się nawiązać relacje biznesowe z przedstawicielami branży kosmetycznej. Możliwość uczestniczenia w targach Incosmetics pozwoli nam dobrze ukierunkować dalszy rozwój naszej marki oraz oferty produktowej. Udział w wydarzeniu dofinansowany w ramach projektu pn.: "Wzmocnienie pozycji regionalnej gospodarki, Pomorze Zachodnie - Ster na innowacje"; realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020.

W dniach 26.03.2023-30.03.2023 odwiedzimy targi Incosmetics w Barcelonie - największe targi surowców kosmetycznych. Udział w wydarzeniu dofinansowany w ramach projektu pn.: "Wzmocnienie pozycji regionalnej gospodarki, Pomorze Zachodnie - Ster na innowacje"; realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020.

 

Podlegamy dofinansowaniu w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego PROW na lata 2014-2020.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.