Skincare made simple

Simply More to marka kosmetyków zupełnie inna od wszystkich. Od clean beauty poszliśmy o krok dalej i stworzyliśmy clear beauty - otwarcie i transparentnie mówimy o składnikach, surowcach, ich działaniu i pochodzeniu. Jesteśmy marką kosmetyczną, która zachęca do tego, by kupować mniej. Ze względu na dobro Twojej skóry, ale także naszej planety.

Działanie potwierdzone przez tysiące zadowolonych klientek

 • 100% naturalnego pochodzenia

  Nie 99%, 98% tylko w 100% naturalnego pochodzenia składy stworzone z certyfikowanych składników najwyższej jakości.

 • Certyfikowane składniki

  Wszystkie składniki, są najwyższej jakości. Dlatego surowce, których używamy w naszych formułach są objęte certyfikacjami Ecocert i COSMOS.

 • Less is more - mniej znaczy więcej

  W Simply More tworzymy wielozadaniowe i synergicznie działające produkty. Dlatego osiągasz lepsze efekty używając mniej kosmetyków i tym samym nie przeciążasz cery.

 • Naturalne dermokosmetyki

  Setki opinii potwierdzają, że nasze kosmetyki sprawdzają się doskonale w przypadku skór problematycznych- AZS, ŁZS, skórą naczyniową, z trądzikiem różowatym czy androgennym oraz przy kuracjach (np. izotekiem). Dodatkowo produkty są bezpieczne dla kobiet ciąży i karmiących. To dlatego, że nasze kosmetyki są w 100% naturalnego pochodzenia, a ich formuły delikatne dla skóry i pozbawione substancji zapachowych.

 • Transparentne składy

  Dokładnie opisujemy pochodzenie i funkcje składników użytych w naszych formułach, nie używamy tajemniczych skrótów i niezrozumiałych terminów. To dlatego, że jesteśmy dumni z naszych receptur.

 • Opakowania less waste

  Zminimalizowaliśmy ilość opakowań i wszędzie gdzie to możliwe, pozbawiliśmy nasze produkty kartoników. Etykiety drukujemy na materiale z recyklatów, a opakowania kupujemy od producentów z Polski oraz Niemiec, tym samym ograniczając emisję CO2 związaną z transportem z Azji. Wykorzystujemy butelki wyprodukowane z materiału bazującego na trzcinie cukrowej. Do tego wszystkie nasze opakowania mogą zostać w całości poddane recyklingowi.